Výsledky pilotní studie u pacientů s komplikovaným průběhem hluboké flebotrombózy

Džupina A.1, Džupinová M.2

Int. odd. NsP Bardějov Privátní imunoalergologická ambulance, NsP Bardějov

Praktická flebologie 1998, Roč. 7, č. 1, str. 28-30

(17-12-3)


Souhrn

Obsahem sdělení jsou výsledky otevřené pilotní studie, ve které bylo 46 pacientů s komplikovaným průběhem hluboké žilní trombózy léčeno enzymovou směsí WOBENZYM® po dobu 1 roku. Naše výsledky potvrzují literární údaje o dobrém efektu této léčby u žilních onemocnění. V dalších studiích bude třeba ověřit zařazení preparátu v počátečních stádiích choroby jako prevenci následných komplikací.

Pro odborníky

Chcete zobrazit informace, které jsou určeny výhradně odborníkům (podle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění), tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat.
  1. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že jsem odborníkem, tedy osobou oprávněnou léčivé přípravy vydávat či předepisovat. V případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  2. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že je mi známa definice odborníka. V případě, že nikoliv nebo v případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  3. Pro případ, že nejsem odborníkem, pak jsem seznámen s riziky, kterým se vystavuji v důsledku možného chybného vyhodnocení informací, které jsou určeny odborníkům, přičemž tato rizika zcela akceptuji.
Přejete-li si pokračovat a tím potvrdit, že jste tímto odborníkem, stiskněte ANO.
ANO NE