MUCOS Pharma CZ

Upozornění

Z textů na těchto internetových strankách nesmí vzniknout dojem, že pro pozitivní ovlivnění zdravotního stavu vždy postačí užívat samotný Wobenzym nebo Phlogenzym. Často se totiž používájí jako součást komplexní terapie spolu s jinými léky a dalšími léčebnými postupy. Zároveň upozorňujeme, že ve smyslu zákona o reklamě č. 138/2002 Sb. výsledky studií, uveřejněných na těchto stránkách, nelze přijímat jako doporučení lékaře. Výpovědi pacientů jsou subjektivní. Na základě jejich příkladu proto nelze stanovovat vlastní diagnózu a očekávat totožný výsledek. U mnoha onemocnění je třeba poradit se před podáváním Wobenzymu nebo Phlogenzymu s lékařem (zejména při léčbě dětí a u pooperačních stavů, u závažných nebo déle trvajících zdravotních obtíží).

Chcete zobrazit informace, které jsou určeny výhradně odborníkům (podle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění), tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat.
  1. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že jsem odborníkem, tedy osobou oprávněnou léčivé přípravy vydávat či předepisovat. V případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  2. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že je mi známa definice odborníka. V případě, že nikoliv nebo v případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  3. Pro případ, že nejsem odborníkem, pak jsem seznámen s riziky, kterým se vystavuji v důsledku možného chybného vyhodnocení informací, které jsou určeny odborníkům, přičemž tato rizika zcela akceptuji.
Přejete-li si pokračovat a tím potvrdit, že jste tímto odborníkem, stiskněte ANO.